НАШІ ПРОЕКТИ
Пройдений тренінг в квітні
Спільно з Міністерством молоді провели онлайн тренінг. 70 осіб поринули в світ щасливої родини, дізналися принципи побудови правильного фундаменту в своїх сім'ях.
Щотижневі тренінги в IHUB
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/c7d/c7dd74e33e504d1f0a4e8177ad2ddaf4/photo_2021-10-02_11-32-23_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/4b2/4b22a15b32b89394f925f7a19e300de4/photo_2021-10-02_11-32-30_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/5b1/5b10faf9507190effbc165baf724a235/photo_2021-10-02_11-32-18_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/064/06429df081a3c96078c7ee3a34e94cd5/photo_2021-10-02_11-32-33_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/908/908291fdcadce0d5a4bc42e0871442a9/photo_2021-10-02_11-32-42_1x.jpg)
16.09.21
На території гуртожитоку №8 Національного університету біоресурсів та природокористування України,
за підтримки благодійного фонду "Мир та добробут" і Департаменту молоді та спорту м. Києва. Було проведено тренінг "Школи подружнього життя". На заході були присутні 80-90 студентів.
за підтримки благодійного фонду "Мир та добробут" і Департаменту молоді та спорту м. Києва. Було проведено тренінг "Школи подружнього життя". На заході були присутні 80-90 студентів.
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/b9f/b9f835fd0651608dc32277a2a4addef8/photo_2021-10-02_11-28-49_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/f9f/f9f37dfdc941befd87a50a8a0b2b2956/photo_2021-10-02_11-28-59_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/058/058071cfa90286050678f3443426414b/photo_2021-10-02_11-29-05_1x.jpg)
27.09.21
Було проведено тренінг "Школи подружнього життя" у "Київському університеті ринкових відносин".
28.09.21
Провели тренінг у Київському кооперативному інституті бізнесу і права (коледжі).
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/c49/c496396eaa92f75c6a905a2e98983e1a/photo_2021-10-02_11-31-09_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/9f9/9f9c52b94a5e5603b24088ecb1916791/photo_2021-10-02_11-31-13_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/899/899329791a5f6645d04373c321d199fc/photo_2021-10-02_11-24-31_1x.jpg)
05.10.21
Проведено тренінг школи у НПУ імені М.П. Драгоманова. Студенти отримали початкові знання у побудові сімейних стосунків та отримали відповіді на свої запитання стосовно сім'ї.
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/2da/2da37dfb6dca0d34221f4fc7745e2711/photo_2021-10-09_11-34-33_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/304/304facba38b4979342dd1c788411e7dc/photo_2021-10-09_11-34-14_1x.jpg)
![](https://cdn.bitrix24.eu/b12917733/landing/c76/c76bc085a3744c7df51054dcf111e582/photo_2021-10-09_11-34-38_1x.jpg)
© 2021 ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ