НАШІ ПРОЕКТИ

Пройдений тренінг в квітні

Спільно з Міністерством молоді провели онлайн тренінг. 70 осіб поринули в світ щасливої родини, дізналися принципи побудови правильного фундаменту в своїх сім'ях.

Щотижневі тренінги в IHUB

16.09.21

На території гуртожитоку №8 Національного університету біоресурсів та природокористування України,
за підтримки благодійного фонду "Мир та добробут" і Департаменту молоді та спорту м. Києва. Було проведено тренінг "Школи подружнього життя". На заході були присутні 80-90 студентів.

27.09.21

Було проведено тренінг "Школи подружнього життя" у "Київському університеті ринкових відносин".

28.09.21

Провели тренінг у Київському кооперативному інституті бізнесу і права (коледжі).

05.10.21

Проведено тренінг школи у НПУ імені М.П. Драгоманова. Студенти отримали початкові знання у побудові сімейних стосунків та отримали відповіді на свої запитання стосовно сім'ї.